Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/Kemsan/domains/biznes.frenzy.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/Kemsan/domains/biznes.frenzy.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601
  • http://biznes.frenzy.pl/wp-content/uploads/2016/04/035_HU7A0213-res.jpg
  • http://biznes.frenzy.pl/wp-content/uploads/2016/04/040_HU7A0221-res.jpg
  • http://biznes.frenzy.pl/wp-content/uploads/2016/04/041_HU7A0222-res.jpg
  • http://biznes.frenzy.pl/wp-content/uploads/2016/04/IMG_3306_DxO.jpg

ILLUMINAR HONOR GAMING

Innowacyjny projekt zrzeszający najpopularniejszych graczy League of Legends w Polsce, spotkał się z ogromnym entuzjazmem wszystkich fanów platformy przygotowanej przez RIOT Games. Świetne występy zespołu podczas turniejów online oraz rzesza kibiców na co dzień wspierających swoich ulubieńców, to stały obraz podczas relacji z rozgrywek, w których gracze IHG biorą udział.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem, do rodziny Illuminar Honor Gaming dołączyli najpopularniejsi w kraju zawodnicy Hearthstone: Heroes of Warcraft, czyli doskonale wszystkim znani Cezary „BlackFireIce” Cholewski oraz Bartłomiej „Ikealyou” Zawadzki, którzy na swoich streamach gromadzą tysiące widzów.

W styczniu bieżącego roku, szeregi Illuminar Gaming zasilił 7 zawodnik, czyli marka Honor, która podbija serca użytkowników smartfonów w całej Polsce.  Marka Honor została tym samym sponsorem tytularnym tego niezwykłego projektu, zrzeszającego wszystkich fanów sportów elektronicznych w Polsce.

„W związku z tym, że Honor to marka adresowana do aktywnych ludzi i że jest to marka mocno związana ze światem online nie mieliśmy wątpliwości, że musimy rozpocząć współpracę z Illuminar Gaming. Młody zespół organizacji e-sportowej jest idealnym partnerem dla mobilnej marki, która coraz prężniej rozwija się w Polsce. Wierzymy, że współpraca przyniesie wiele emocji oraz korzyści dla wszystkich.” – Monika Grabowska, Honor Marketing Manager.